.
home warunki współpracy kontakt
Matgraf - producent kalendarzy

Kalendarze biurkowe

Szanowni Państwo! Z przyjemnością pragniemy Państwu zaprezentować naszą bogatą ofertę w zakresie kalendarzy, wśród których znajdują się m.in. kalendarze biurowe.

Wzbudzają one szczególne zainteresowanie wśród pracowników biurowych, ponieważ pomagają w codziennej organizacji pracy oraz w utrzymaniu porządku na blacie. Są poręczne, niezwykle praktyczne i nie zajmują wiele miejsca. Wygodnie jest mieć je pod ręką, mogąc szybko sprawdzić aktualną datę czy zapisać ważną informację. Wszystkie dni wolne i świąteczne są w naszych kalendarzach biurowych wyraźnie zaznaczone.

Ponadto kalendarze biurkowe odznaczają się również bardzo wysokimi walorami użytkowymi z punktu widzenia marketingowego — ogromnym ich atutem jest to, że można na nich zamieścić przekaz reklamowy o bardziej zindywidualizowanym charakterze. Z uwagi na przeznaczenie i zastosowanie kalendarza biurowego treści te są zawsze znakomicie widoczne, co zdecydowanie sprzyja budowaniu świadomości marki u konsumenta.

Kalendarze biurkowe - planer, biuwar

Elegancki i estetyczny kalendarz na biurko

Nowoczesne kalendarze biurkowe, które składają się na nasz urozmaicony asortyment, prezentują się niezwykle elegancko i estetycznie — do ich oprawy graficznej przywiązujemy ogromną wagę, gdyż dbamy o to, by produkt trafiający w ręce naszych Klientów spełniał wszystkie ich oczekiwania i wymogi. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że sprostanie rygorystycznym kryteriom jakościowym i wizualnym jest w dzisiejszych czasach bardzo dużym wyzwaniem, stąd też sięgamy wyłącznie po wysokogatunkowe materiały i najlepsze technologie, co pozwala nam na różnicowanie oferty kalendarzy biurowych.

Proponujemy Państwu kalendarze biurkowe dostępne w kilku funkcjonalnych wariantach takich jak biuwary-planery oraz kalendarze stojące piramidki. Planery oraz biuwary mające formę podkładu na biurko oferujemy w formatach A2 (420 x 594 mm) lub A3 (297 x 420 mm). Od spodu są usztywnione kartonem, a drukujemy je w wersji papier offset 80g 25 lub 50 kartek w bloku. Z kolei kalendarze stojące piramidki posiadają format 210 x 150 mm oraz możliwość zamieszczenia reklamy z obu stron. Są drukowane na grubym kartonie 350g.

Kalendarze biurowe Matgraf — atrakcyjne ceny i szybka realizacja zamówienia

Gwarantujemy bardzo korzystne ceny oraz ekspresową realizację zamówień, których termin jest uzależniony od ilości kalendarzy biurkowych. Serdecznie prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Żywimy głębokie przekonanie, iż odpowiednio dobrane kalendarze odmienią wizerunek Państwa firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą kalendarzy biurowych. Jesteśmy otwarci na sugestie i propozycje — Państwa wskazówki są dla nas cenne, gdyż pomagają nam w doskonaleniu usług.


   copy Matgraf Drukarnia | Druk kalendarzy | Blog
.