.
home warunki współpracy kontakt
Matgraf - producent kalendarzy

Kalendarze jednodzielne

Szanowni Państwo! W bogatej ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo doskonałej klasy kalendarze jednodzielne, które należą do najpopularniejszych na rynku kalendarzy. Idealnie sprawdzają się w biurze, gabinecie czy w domu - są one przeznaczone do powieszenia na ścianie.

Kalendarze jednodzielne są cenione przez użytkowników z racji na liczne zalety. Niewątpliwie największymi ich atutami są czytelność oraz wyjątkowo przejrzysty rozkład dat - z wyraźnie zaznaczonymi dniami wolnymi oraz świątecznymi. Ramka w formie suwaka jest zaś świetnym sposobem na bieżące kontrolowanie ważnych terminów - możecie być wiec Państwo pewni, że żadne istotne zdarzenie nie zdoła umknąć Waszej uwadze.

kalendarze jednodzielne 2019

Kalendarze jednodzielne do działań biznesowych i indywidualnych

W praktyce kalendarze jednodzielne są niezastąpione przy planowaniu rozmaitych działań - czy to biznesowych, czy indywidualnych. Na ich korzyść przemawiają także stosunkowo nieduże rozmiary przy jednocześnie dość dużej powierzchni, którą można przeznaczyć na reklamę. Dzięki temu kalendarze te mogą być z powodzeniem wykorzystywane do celów marketingowych oraz w procesie budowania pozytywnego wizerunku Państwa przedsiębiorstwa, który w dzisiejszych czasach odrywa niebagatelną rolę.

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo kalendarze jednodzielne dostępne w wielu rozmaitych wariantach, a mianowicie:

- kalendarze z główką wypukłą
- kalendarze z główką płaską
- kalendarze spiralowane
- kalendarze z zegarem

Wszystkie o wymiarach wynoszących 315 x 530 mm. W zależności od wybranego przez Państwa modelu proponujemy następujące opakowania: pudełeczko z tektury - także falistej oraz kopertę - papierową bądź tekturową.

Termin realizacji od 7 do 21 dni

Termin realizacji złożonego przez Państwa zamówienia jest zdeterminowany kilkoma czynnikami, a przede wszystkim ilością zamówionych kalendarzy – mieści się w przedziale od 7 do 21 dni. Wszelakie szczegóły dotyczące konkretnego zamówienia są zawsze ustalane indywidualnie, dlatego też uprzejmie prosimy o wcześniejszy kontakt w tej sprawie.

Decydując się na nasze kalendarze jednodzielne, wybieracie Państwo solidną i sprawdzoną jakość oraz najwyższy standard usług. Produkty, które Państwu proponujemy, odznaczają się znakomitymi walorami użytkowymi oraz estetycznymi. Graficzna oprawa naszych kalendarzy przykuwa uwagę dbałością o najdrobniejsze nawet detale.

Pracujemy wyłącznie na najlepszych materiałach i sprzęcie, co pozwala nam sprostać oczekiwaniom wymagających klientów. Zróżnicowana, atrakcyjna cenowo oferta umożliwia nam elastyczne dostosowywanie się do potrzeb rynku.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i zachęcamy do kontaktu!


   copy Matgraf Drukarnia | Druk kalendarzy | Blog
.