.
home warunki współpracy kontakt
Matgraf - producent kalendarzy
Kalendarze czterodzielne

Kalendarze czterodzielne

Szanowni Państwo! Na bogatą ofertę naszej formy składają się różnego rodzaju, wysokiej klasy kalendarze. Wśród nich znajdują się m. in. kalendarze czterodzielne, które wzbudzają niemałe zainteresowanie.

Są one przeznaczone do powieszenia na ścianie i odznaczają się większymi rozmiarami aniżeli np. kalendarze jednodzielne. Dzięki temu są doskonale widoczne oraz czytelne. W zdecydowany sposób ułatwiają one planowanie różnych zadań i przedsięwzięć z dość dużym wyprzedzeniem. Nie ma w tym momencie ryzyka, że ważny termin umknie uwadze.

Po pierwsze - aktualną datę można zaznaczyć za pomocą wygodnego, wyróżniającego się kolorystycznie okienka.

Po drugie - użytkownik widzi nie tylko kartkę z bieżącym miesiącem, ale też z miesiącami go poprzedzającymi i następującymi po nim, co sprzyja organizacji pracy.

Kalendarze czterodzielne do domu i biura

Niezwykle praktyczne kalendarze czterodzielne są niezastąpione w biurze czy w domu. Ich estetyczna oprawa graficzna czyni z nich nie tylko szalenie funkcjonalny dodatek, ale również ładną dekorację. Dla naszych klientów bardzo ważną informacją jest to, że kalendarze czterodzielne doskonale sprawdzają się również w roli powierzchni reklamowej, co oznacza, że można je wykorzystywać do celów promocyjnych - świetnie zdają egzamin w kampaniach marketingowych mających za zadanie budowanie pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa. Łatwe w obsłudze, niebanalne, poręczne i pożyteczne – tak właśnie można je scharakteryzować w największym skrócie.

Oferowane przez nasz kalendarze czterodzielne dostępne są w rozmiarach 315 x 885 mm. Na kalendarium w języku polskim i angielskim składają się łącznie 4 bloczki przedstawiające miesiąc przeszły, aktualny oraz 2 nadchodzące. Bieżący miesiąc jest wyróżniony na żółtym, niebieskim, szarym bądź białym tle. Plecy kalendarza wykonane są w solidnego, grubego kartonu i bigowane na 4 części - znajdują się w nich 4 miejsca na reklamę. Główka kalendarza jest realizowana w oparciu o projekt indywidualny dostarczony nam przez klienta.

Do kalendarzy proponujemy następujące formy opakowań: tekturowe pudelka oraz koperty - papierowe lub tekturowe. Termin realizacji zamówienia wynosi od 7 do 21 dni – w zależności od ilości kalendarzy.

Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny oraz najwyższy standard usług będący rezultatem wieloletniego doświadczenia, doskonałej znajomości branży oraz stosowania wyłącznie wysokogatunkowych materiałów i najnowocześniejszych technologii druku.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zachęcamy do kontaktu - chętnie odpowiemy na Państwa pytania!


   copy Matgraf Drukarnia | Druk kalendarzy | Blog
.